Homepage
PANAS, spol. s r.o.
Prodej a servis dřevoobráběcích strojů a nástrojů

Vážení obchodní přátelé,

děkujeme Vám za Vaši návštěvu výstav dřevoobráběcích strojů, nástrojů, nářadí a truhlářských potřeb "Týden se slevou" pořádaných již tradičně v našich obchodních centrech v Kostelci nad Orlicí a v Praze. Letošní výstavy byly výjimečné, neboť společnost PANAS 29. května oslavila 20 let své existence. Obě výstavy se nesly v duchu tohoto významného jubilea a bylo nám ctí Vás přivítat na oslavách pořádaných vždy v pátek

  • 18. května v Kostelci nad Orlicí a
  • 1. června v Praze - Kyjích

Velice si vážíme Vaší přízně a věříme, že jste si oslavu užili stejně jako my.

Úspěch společnosti závisí především na Vás a Vaší spokojenosti, která je zároveň i naším cílem. 

Na výstavách jsme se snažili v rámci omezených prostor předvést to nejlepší z nabídky strojů SCM, jejichž jsme výhradním dodavatelem do České republiky. Mezi exponáty nemohla chybět stálice - formátovací pila SI 400 EP CLASS, která znovu a znovu poutá Vaši pozornost přesností a spolehlivostí. Ne náhodou je záruka na vedení stolu 10 let. Nulový počet reklamací na přesnost vedení stolu od samého počátku jejího uvedení na trhu hovoří za vše.

Dalším exponátem, který zaujal již svou velikostí, bylo CNC obráběcí centrum TECH Z2 s možností automatického polohování upínacích částí pracovního stolu (trámců a přísavek) dle pracovního programu pro vyloučení chyby obsluhy a případné kolize mezi nástrojem a pracovním stolem. Další nemalou výhodou tohoto stroje je tzv. PENTA systém pro rozšíření počtu řízených os. Použití nové speciální úhlové hlavy PENTA umožní automatické naklápění nástroje v 5. ose v rozsahu 0-100°. Upínat lze všechny běžně používané typy nástrojů (stopkové frézy, vrtáky, pilové kotouče). Výměna nástrojů ze zásobníku probíhá zcela automaticky bez nutnosti jakéhokoliv zásahu ze strany obsluhy.

Exponátů bylo dost a odborné diskuze i přátelské rozhovory nad nimi probíhaly po celou dobu trvání výstavy. Počasí nám více méně přálo, sluníčko svítilo téměř po celou dobu výstavy v Kostelci a nás hřály nejen jeho paprsky, ale především přízeň Vás, našich zákazníků. V Praze nám sluníčko svítilo jen občas, sem tam padaly i kapičky, ale ve společnosti příjemných lidí a dobrého jídla a pití to byla jen malá skvrnka na jinak zdařilé akci.

Nedílnou součástí oslav byl i slavnostní projev zástupců společnosti. Jednatelé firmy PANAS, pan Jiří Mimra a pan Miroslav Klapal vzpomněli ve stručnosti na začátky působení firmy krátce po sametové revoluci, zmínili tehdejší překážky, s hrdostí poukázali na úspěchy své společnosti a na závěr poděkovali za spolupráci všem svým zákazníkům a též pracovníkům firmy za jejich podporu a nadšení.

Poté se slova ujal pan Ing. Jan Mimra a ve své řeči se věnoval problematice vývoje v oblasti dřevoobráběcích strojů, především pak tendenci trhu orientovat se na novější a výkonnější stroje vyšší kategorie. Vyzdvihl preference vybavení strojů elektronikou a výrazný zájem o NC řízení. Vývoj trhu ukázal posun spíše k zakázkové výrobě a důraz na bezpečnostní a ergonomické parametry strojů.

Spolu s vedením společnosti pozdvihujeme sklenku sektu a přejeme všem zdraví a zdar v našem společném podnikání!

O pohodu a spokojenost se starali cateringové společnosti Hotel Havel a Bohemia Party Servis, které připravily bohatý raut sestávající z tradiční české kuchyně i lahůdek cizích jmen. K jídlu, poslechu i tanci hrály kapely COMBI a Věra Kindlová & syn a o dobrou společnost a zábavu se postarali pracovníci společnosti PANAS.

Děkujeme Vám za Vaši přízeň a těšíme se na spolupráci i v dalších letech!

 


PANAS - slavíme 20 let od založení společnosti
Budova výstavního centra PANAS - Praha 14 - Kyje Budova výstavního centra PANAS - Praha 14 - Kyje
Vítejte ve výstavní hale PANAS Vítejte ve výstavní hale PANAS
Přátelské posezení mezi stroji špičkové kvality Přátelské posezení mezi stroji špičkové kvality
Střípky z historie společnosti PANAS Střípky z historie společnosti PANAS
Odborné diskuze na téma obrábění dřeva Odborné diskuze na téma obrábění dřeva
Dámám květina sluší Dámám květina sluší
Obhlídka strojů SCM Obhlídka strojů SCM
Hudební doprovod pro dobrou pohodu Hudební doprovod pro dobrou pohodu
Z ptačí perspektivy Z ptačí perspektivy
Výstavní hala v Kostelci nad Orlicí Výstavní hala v Kostelci nad Orlicí
Oficiální oslava v Kostelci nad Orlicí byla zahájena Oficiální oslava v Kostelci nad Orlicí byla zahájena
Budova PANAS v Kostelci nad Orlicí Budova PANAS v Kostelci nad Orlicí
Zájem o CNC obráběcí centrum TECH Z2 Zájem o CNC obráběcí centrum TECH Z2
Koutek zaměřený na zpracování dřevního odpadu a biomasy Koutek zaměřený na zpracování dřevního odpadu a biomasy
kontakty