O nás

To, co děláme, nás baví. Dřevoobráběcí stroje jsou naše parketa. A aby parkety tvořily podlahu jako jeden krásný celek, musí do sebe vzájemně dokonale zapadat. Stejně tak i my se snažíme našim zákazníkům nabízet široký a ucelený sortiment nástrojů, náhradních dílů a služeb, aby obsahoval vše, co je v truhlářském provozu potřeba.

vztahy

budujeme dlouhodobé obchodní vztahy založené na vzájemné důvěře, přátelství a spolupráci

spokojenost

usilujeme o to, aby vzájemný obchod byl výhodný pro všechny zúčastněné a finální cena produktu zajímavá pro konečného zákazníka

profesionalita

poskytujeme vždy kvalitní a kompletní prodejní i poprodejní servis

O společnosti

Jsme ryze česká firma specializující se na dřevoobráběcí stroje a technologie. Dnes jsme v této oblasti už odborníky s 30letými zkušenostmi a s působností po celé ČR. Dodáváme dřevoobráběcí stroje především od italské společnosti SCM Group, se kterou máme pevně vybudované dlouholeté partnerství.
Za dobu existence firmy jsme ušli dlouhou cestu, ale na naší práci se od začátku jejího fungování mnoho nezměnilo. Každý den se podílíme na chodu firmy, snažíme se budovat pevné dlouhodobé vztahy se zákazníky i dodavateli, zakládáme si na profesionálním přístupu našich zaměstnanců k zákazníkům.
Naším cílem je především poskytování kompletního a kvalitního servisu služeb k plné spokojenosti zákazníka, který se k nám bude rád znovu vracet.

 

Krátké ohlédnutí za úspěšným ročníkem dřevařského veletrhu WOODTEC 2023

Přes 30 let jsme s Vámi

1992

V květnu vzniká nová společnost PANAS, spol. s r. o., se sídlem v Kostelci nad Orlicí

1993

Jsme autorizovaným prodejcem strojů italské značky SCM

1998

Stěhujeme se do nově vybudovaného výstavního centra v Kostelci n. Orl.

 

2001

Sídlo firmy vzniká v nově zakoupené budově v Jordánské ulici v Praze Kyjích

2005

PANAS je výhradním dodavatelem strojů zn. SCM do České republiky

2009

Slavnostní výstavou otevíráme brány kompletně zrekonstruované pražské pobočky

2016

Východočeskou pobočku PANASu přesouváme z Kostelce n. Orl. do nových prostor v Doudlebách n. Orl.

2017

U příležitosti oslav 25. výročí založení firmy pořádáme firemní výstavu „Technologické dny PANAS“ 

2019

Návštěvnost firemní výstavy PANAS EXPO přesahuje veškerá naše očekávání. Zájem zákazníků o nabízené technologie nás nesmírně těší!

2022

Slavíme 30. výročí založení firmy! Po nucené pauze spojené s pandemií konečně zveme zákazníky na firemní výstavu do vlastních prostor pražské pobočky.

2023

Od února spouštíme nový e-shop. Čímž jsme rozšířili možnosti, jak u nás mohou zákazníci nakupovat nástroje, nejběžnější náhradní díly a některé typy strojů. V době spuštění e-shopu zde nabízíme cca 650 položek.

Zeptejte se

Souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem vyřízení odpovědi na zaslaný dotaz nebo požadavek prostřednictvím tohoto formuláře.

PANAS, spol. s r.o.

telefon
+420 777 743 924

servis
+420 602 485 785

navštivte nás
Jordánská 978
198 00 Praha 14 - Kyje

Navigovat

Tyto webové stránky ukládají v souladu se zákony na vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies. Odsouhlaste prosím nastavení cookies souborů pro použití webu. Více informací zde.