Servisní technik

Do našeho mladého kolektivu hledáme šikovného mechanika

s chutí do práce a smyslem pro preciznost.

Náplň práce:

  • poskytování technických a servisních služeb,
  • instalace standardních dřevoobráběcích strojů,
  • mechanické a elektrické opravy dřevoobráběcích strojů v provozech (cestování v rámci ČR),
  • školení zákazníků

Požadujeme:

  • vyučení/vzdělání v technickém oboru (strojírenství nebo elektro),
  • vyhlášku č. 50 v elektrotechnice (je podmínkou),
  • všeobecnou manuální zručnost,
  • řidičský průkaz sk. B,
  • časovou flexibilitu, spolehlivost a pečlivost

Nabízíme:

  • zajímavou a různorodou práci,
  • nadstandardní platové podmínky,
  • kompletní zaškolení do problematiky dřevoobráběcích strojů,
  • možnost kvalifikačního růstu

Benefity:

  • mobilní telefon, notebook,
  • vzdělávací kurzy,
  • volné víkendy

Místo pracoviště: celá ČR

Kontaktní formulář

Souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem vyřízení odpovědi na zaslaný dotaz nebo požadavek prostřednictvím tohoto formuláře.