Homepage
PANAS, spol. s r.o.
Prodej a servis dřevoobráběcích strojů a nástrojů

 

VÍCE NEŽ 25 LET ÚSPĚŠNÉHO PŮSOBENÍ NA TRHU DŘEVOOBRÁBĚCÍCH STROJŮ A NÁSTROJŮ 

Za svou pětadvacetiletou životní dráhu si společnost vybudovala renomé jako spolehlivý partner v oboru dřevoobráběcích strojů s působností po celé České republice. Moderní obchodní a servisní střediska naleznete v Praze a v Brně. Šíře sortimentu pokrývá prakticky všechny požadavky dřevoobráběcího a nábytkářského průmyslu. Dodáváme dřevoobráběcí stroje především společnosti SCM Group, jejímž jsme výhradním dodavatelem do České republiky. V nabídce naleznete klasické dřevoobráběcí stroje, jako jsou formátovací pily, olepovací stroje, spodní frézky, srovnávací frézky, tlouštkovací frézky (protahy), kolíkovací stroje, dále čtyřstranné frézky, širokopásové brusky, CNC obráběcí centra, velkoplošné pily, vrtací centra atd. K novým strojům u nás získáte servis, a to nejen pozáruční, neboť máme skladem originální náhradní díly a disponujeme kvalifikovanými a pravidelně proškolovanými servisními techniky.

NAŠE VIZE

poskytovat vždy a za všech okolností kvalitní prodejní i poprodejní servis v rámci celé České republiky a budovat dlouhodobé vztahy s obchodními partnery založené na přátelství a vzájemně výhodné spolupráci.

CO NABÍZÍME

Věnujte se svému záměru, to ostatní pro Vás zařídí náš tým!

25 let s Vámi

Společnost PANAS byla založena 29. května 1992 šesti společníky. Specializovala se na dřevoobráběcí stroje a vlastně na vše, co s oborem dřevařského a nábytkářského průmyslu nějakým způsobem souvisí. Po svém založení působila ve třech střediscích - v Praze, Kostelci nad Orlicí a Vyškově.


Od samého začátku své existence se společnost PANAS zaměřila na dodávky kvalitních dřevoobráběcích strojů, především klasických jako jsou formátovací pily, srovnávací, tloušťkovací či spodní frézky, řetězové dlabačky a kombinované stroje. Postupně se šíře sortimentu rozrůstala o další, aby ve finále obsahovala vše, co je v truhlářském provozu potřeba - kolíkovací stroje, olepovací stroje, čtyřstranné frézky, stroje na výrobu oken a dveří, CNC obráběcí centra, velkoplošné dělicí pily, etážové a membránové lisy a v neposlední řadě stroje na zpracování dřevního odpadu – peletovací a briketovací lisy, které lze úspěšně použít i pro biomasu. 

Nedílnou součástí provozu truhlářských dílen jsou i odsavače, nástroje, elektrické nářadí, náhradní díly a truhlářské potřeby v podobě hoblic, ztužidel a stahováků, proto i tento sortiment obohatil naši nabídku. „Začínali jsme s jedinou kanceláří, tužkou a papírem, do práce jsme jezdili na kole.“ Na výstavách jsme sbírali informace a nasávali atmosféru. A tam se také zrodilo naše partnerství se světovým výrobcem dřevoobráběcích strojů – italskou společností SCM. Od roku 1994 jsme autorizovaným prodejcem a od roku 2005 výhradním dodavatelem strojů zn. SCM do České republiky. Spojení se silným partnerem investujícím nemalé částky do neustálého vývoje a zkvalitňování produktů je zárukou stability a jistoty na trhu v České republice. Od počátku dodáváme svým zákazníkům vše, co mohou ve svém podnikání potřebovat. Velkou devizou naší společnosti je sklad náhradních dílů a tým kvalifikovaných pracovníků specializovaných na „svou“ oblast:

  • prodej strojů,
  • záruční i pozáruční servis strojů (a to nejen značky SCM),
  • prodej nástrojů a nářadí,
  • servis nástrojů, zahrnující jejich čištění, kontrolu, seřízení, opravy, broušení, lapování atd.
  • návrhy technologií a vybavení provozoven.

Svařujeme pilové pásy, vybrušujeme profily na přání, vyrábíme šablony dle nákresů zákazníků, vyměňujeme žiletky a nože a zajistíme pravidelný svoz i rozvoz nástrojů k servisu. Velkou výhodou je zázemí tří středisek strategicky rozmístěných v různých částech České republiky – v Praze, v Doudlebách nad Orlicí a v Brně, kde můžete získat vše pod jednou střechou. Na nás se můžete spolehnout!

Ve středisku v Praze si můžete prohlédnout a po předchozí dohodě i vyzkoušet některý z nových strojů v prostorné a prosvětlené hale. Nástroje, nářadí či truhlářské potřeby nabízí naše dobře zásobená prodejna, servis nástrojů zajistí kvalitně vybavená brusírna. Vozidla v barvách PANASu sváží denně nástroje k servisu z různých koutů naší vlasti, aby je nabroušené a seřízené dovezla zpět přímo k Vašim rukám do Vašich provozoven. 

Pomůžeme Vám i s návrhem Vaší provozovny, včetně strojů, nástrojů a odsávání a ani financování nemusí být problém. Nabízíme možnost splátek, leasingu či odkup starých strojů (protihodnotou). Jako doplňkovou službu nabízíme i bazar použitých strojů.
 

Těšíme se na Vás!
Jednatelé a kolektiv pracovníků PANAS

Podívejte se, jak jsme slavili 20 let při výstavách "Týden se slevou" v našich střediscích v Kostelci nad Orlicí a v Praze

 

 

 

Na stránkách se stále pracuje, vylepšujeme a zdokonalujeme je k Vaší spokojenosti. Těšíme se i na Vaše názory.

kontakty