Robotizace olepování

Robotizace olepování je řešena systémem robot + automatická olepovačka hran Stefani + zpětný dopravník. Robot může zakládat dílce nastohované na paletách anebo z dopravníku, po kterém přijíždí z předchozího pracoviště (nestingové centrum). U každého dílce načítá robot QR kód pro automatické nastavení hrany a programu pro olepení. Každý dílec může mít jiný typ olepované hrany. Olepovačka hran Stefani může být vybavena zásobníkem až na 24 hran s automatickou výměnou.
Dílce jsou zakládány buďto přímo do podávacího pásu olepovačky anebo na předzakládací válečkový dopravník pro urychlení cyklu a přesnější zarovnání dílců.
Olepené dílce jsou automaticky vraceny robotem zpět do stroje a po dokončení olepování pokračují dílce v lince dále nebo se vrací k robotu pro uložení na paletu.

Systém řízení olepovacího cyklu je kompatibilní s načítáním dat z konstrukčních programů: IMOS/ARDIS, Cabinet Vision, TopSolid a sWOOD.

Video

Zeptejte se

Souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem vyřízení odpovědi na zaslaný dotaz nebo požadavek prostřednictvím tohoto formuláře.

PANAS, spol. s r.o.

telefon
+420 777 743 924

servis
+420 602 485 785

navštivte nás
Jordánská 978
198 00 Praha 14 - Kyje

Navigovat

Tyto webové stránky ukládají v souladu se zákony na vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies. Odsouhlaste prosím nastavení cookies souborů pro použití webu. Více informací zde.