Robotické třídění a skladování dílců

Výstupní třídící sklad hraje klíčovou roli v plně automatických výrobních linkách, které jsou určeny pro zakázkovou výrobu. Z důvodů maximální výtěže materiálu není výhodné slučovat a držet jednotlivé produkty (zakázky) ve výrobním toku za sebou. Ani není vždy žádoucí, aby na výstupu linky byla trvale přítomna obsluha.
Výstupní zásobník řeší oba aspekty naráz. Jednak slouží jako sklad hotových dílců a dále pak jako třídič, který vyskladní všechny dílce požadovaného produktu (např. skříňka) teprve když jsou všechny dílce již přítomny a je zadán požadavek na vyskladnění.
Ukládání dílců může být horizontální (regálový typ) anebo vertikální (typ knihovna). Dle toho se i volí vhodné upnutí dílců (přísavkou nebo svěrkou).
Řízení vyskladňování je nastaveno dle potřeby zákazníka a charakteru výroby a následné kompletace či balení.

Video

Zeptejte se

Souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem vyřízení odpovědi na zaslaný dotaz nebo požadavek prostřednictvím tohoto formuláře.

PANAS, spol. s r.o.

telefon
+420 777 743 924

servis
+420 602 485 785

navštivte nás
Jordánská 978
198 00 Praha 14 - Kyje

Navigovat

Tyto webové stránky ukládají v souladu se zákony na vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies. Odsouhlaste prosím nastavení cookies souborů pro použití webu. Více informací zde.