Slovník pojmů

Žiletka

Žiletka je specifický typ řezacího nástroje nebo ostří, které se používá při dřevoobrábění. Žiletka může být klíčovým prvkem při dosahování přesných a jemných řezů v dřevěných materiálech.

Žiletky pro dřevoobráběcí stroje jsou navrženy s ohledem na potřeby profesionálních truhlářů, řemeslníků a výrobců nábytku. Tyto nástroje kombinují vysokou ostrost s odolností a přesností, což je klíčové pro vytváření kvalitních a precizních dřevěných výrobků.

Moderní technologie v oblasti žiletek mohou zahrnovat speciální tvary a geometrie ostří, povrchové úpravy pro snížení tření a zlepšení výkonu, a materiály s vysokou odolností vůči opotřebení. Některé žiletky mohou být navrženy pro konkrétní aplikace, například pro řezání laminátu, dýhy nebo masivního dřeva.

Zeptejte se

Souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem vyřízení odpovědi na zaslaný dotaz nebo požadavek prostřednictvím tohoto formuláře.

PANAS, spol. s r.o.

telefon
+420 777 743 924

servis
+420 602 485 785

navštivte nás
Jordánská 978
198 00 Praha 14 - Kyje

Navigovat

Tyto webové stránky ukládají v souladu se zákony na vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies. Odsouhlaste prosím nastavení cookies souborů pro použití webu. Více informací zde.