Slovník pojmů

Drásání

Termín "drásání" se často vztahuje k dřevařskému procesu nebo technice, která zahrnuje vytváření drážek nebo výřezů v dřevěném materiálu. Drásání může mít několik významů v různých kontextech, ale obvykle se jedná o metodu vytváření textur nebo dekorativních prvků na povrchu dřeva.

V některých případech se drásání provádí pomocí různých nástrojů, jako jsou drážkovače, rydla nebo jiné ruční nebo strojní nástroje, které vytvářejí žlábky nebo drážky v dřevě. Tato technika může být využívána pro zdůraznění textury dřeva, vytvoření dekorativních prvků, nebo pro praktické účely, jako je spojování dřevěných komponent.

Celkově lze drásání vnímat jako jednu z mnoha technik dřevařského umění a řemesla, která umožňuje uměleckou a praktickou manipulaci s povrchem dřeva.

Zeptejte se

Souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem vyřízení odpovědi na zaslaný dotaz nebo požadavek prostřednictvím tohoto formuláře.

PANAS, spol. s r.o.

telefon
+420 777 743 924

servis
+420 602 485 785

navštivte nás
Jordánská 978
198 00 Praha 14 - Kyje

Navigovat

Tyto webové stránky ukládají v souladu se zákony na vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies. Odsouhlaste prosím nastavení cookies souborů pro použití webu. Více informací zde.