Homepage
PANAS, spol. s r.o.
Prodej a servis dřevoobráběcích strojů a nástrojů

Základem naší vize lidských zdrojů je motivace a angažovanost zaměstnance společnosti PANAS.

Zaměstnanci jsou pravidelně proškolováni v návaznosti na své pracovní činnosti. Servisní technici získávají zkušenosti a praktické dovednosti přímo u výrobce, samozřejmostí jsou semináře a praktický výcvik v Itálii pod vedením odborníků SCM. Společnost disponuje moderně vybavenými učebnami.

Máte-li zájem o práci v naší společnosti, napište nám.

Prodejce dřevoobráběcích nástrojů

Přijmeme do prodejny (Praha 14 - Kyje) prodejce dřevoobráběcích nástrojů, ručního el. nářadí a příslušenství.

Náplň práce:

  • maloobchodní prodej dřevoobráběcích nástrojů, el. nářadí a příslušenství na prodejně,
  • vyřizování objednávek a poptávek od zákazníků,
  • tvorba cenových nabídek,
  • příjem a výdej zboží,
  • zajišťování objednávek zboží (tuzemsko i zahraničí),
  • jednání s dodavateli,
  • účast na výstavách a propagace (letáky, emailové akce, atd.),
  • správa a administrace e-shopu s nástroji,

Požadujeme:

  • SŠ s maturitou
  • řidičský průkaz sk. B
  • dobrá znalost práce na PC (Word, Excel)
  • obecnou znalost angličtiny (alespoň písmem)
  • aktivní přístup a skutečný zájem o nové informace a trendy z oboru
  • dobré komunikační schopnosti
  • cílevědomost a smysl pro odpovědnost
  • zkušenosti z dřevařského oboru jsou výhodou (není podmínkou; naučíme)

Nabízíme:

  • dlouhodobá a perspektivní práce s možností rozvoje
  • přímý vliv na výsledek a z toho plynoucí ohodnocení
  • podpora vzdělávání (např. jazykové kurzy)
  • práce na HPP
  • fixní pracovní doba
  • smlouva na dobu neurčitou

Strukturované životopisy zasílejte na e-mail: panas@panas.cz

Servisní technik (lokalita kraj Vysočina, Praha - východ)

Do našeho mladého kolektivu hledáme šikovného mechanika s chutí do práce a smyslem pro preciznost.

Požadujeme:

  • vyučení/vzdělání v technickém oboru (strojírenství nebo elektro),
  • vyhlášku č. 50 v elektrotechnice (je podmínkou),
  • všeobecnou manuální zručnost,
  • řidičský průkaz sk. B,
  • časovou flexibilitu, spolehlivost a pečlivost

  • poskytování technických a servisních služeb
  • instalace standardních dřevoobráběcích strojů
  • mechanické a elektrické opravy dřevoobráběcích strojů v provozech (cestování v rámci ČR)
  • školení zákazníků

Nabízíme:

  • zajímavou a různorodou práci,
  • nadstandardní platové podmínky
  • kompletní zaškolení do problematiky dřevoobráběcích strojů
  • možnost kvalifikačního růstu

Benefity:

  • mobilní telefon, notebook, vzdělávací kurzy, volné víkendy

Místo pracoviště: celá ČR

Strukturované životopisy zasílejte na e-mail: martincik@panas.cz

Obchodní zástupce – odborný prodejce dřevoobráběcích strojů

Náplň práce - kompletní péče o stávající zákazníky a získávání nových

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání technického zaměření
  • prozákaznický přístup
  • znalost práce na PC
  • vysoké pracovní nasazení a flexibilitu

Praxe v dřevozpracujícím oboru, obchodní zkušenosti a technologická znalost strojů výhodou.

Nabízíme:

  • zázemí silné společnosti
  • zaškolení
  • široké produktové portfolio
  • vysoce motivační systém odměňování
  • profesní růst
  • práci na HPP na dobu neurčitou

Místo působení/bydliště: kdekoli v ČR. Strukturované životopisy zasílejte na sekretariat@panas.cz, do předmětu e-mailu uveďte: pozice Obchodní zástupce.

Obchodní zástupce – odborný prodejce CNC dřevoobráběcích strojů

Náplní práce - kompletní péče o stávající zákazníky a získávání nových

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání technického zaměření
  • min. 2 roky praxe v oboru
  • výborné komunikační, prezentační a vyjednávací dovednosti
  • pokročilou znalost práce na PC
  • dobrou znalost AJ
  • technologickou znalost CNC strojů

Praxe na pozici obchodního zástupce výhodou.

Nabízíme:

  • zaškolení přímo u výrobce

Místo působení/bydliště: kdekoli v ČR. Strukturované životopisy zasílejte na sekretariat@panas.cz, do do předmětu e-mailu uveďte: pozice Obchodní zástupce.

Veškeré Vámi zaslané osobní údaje budou považovány za zcela důvěrné.

Napište nám:

Jméno a příjmení:*
Telefon:*
Text:*

kontakty