Homepage
PANAS, spol. s r.o.
Prodej a servis dřevoobráběcích strojů a nástrojů

DŘEVOOBRÁBĚCÍ STROJE - DŘEVOOBRÁBĚCÍ NÁSTROJE - EL. A PNEU NÁŘADÍ - TRUHLÁŘSKÉ POTŘEBY


   
  SCM Group - italský výrobce (nejen) dřevoobráběcích strojů známý svou precizností, kvalitou a nejmodernějšími způsoby konstrukce a technologie výroby.
PANAS,  spol. s r.o. je výhradním dodavatelem značky SCM v České republice.
Čtěte více...
     
 

CENTAURO - dodavatel pásových pil, soustruhů, řetězových dlabaček, vrtacích dlabaček, vrtacích strojů, NC frézek na výrobu oken a dveří a příslušenství s dlouholetou tradicí.
Více...

     
  CO.MA.FER - výrobce a dodavatel briketovací lisů pro zpracování dřevního odpadu a biomasy, kotlů a příslušenství.
PANAS, spol. s r.o. je výhradním dodavatelem značky CO.MA.FER v České republice.
     
  ITALPRESSE - výrobce a dodavatel dýhovacích lisů vynikající kvality.
     
  STROMAB - další ikona v oboru dřevoobráběcích strojů. Výrobce a dodavatel rámových lisů a zkracovacích pil vynikající svou kvalitou a spolehlivostí.
     
  MAYER - výrobce a dodavatel dřevoobráběcích strojů. V naší nabídce naleznete z produkce této spolenčosti pily a frézky na dýhy.
   
  MAKITA - Společnost Makita vznikla již v roce 1915 a první elektrické nářadí představila v roce 1958. Dnes, o více než 50 let později, je Makita jedním z nejvýznamnějších světových výrobců profesionálního ručního nářadí s devíti výrobními závody po celém světě. Aktuálně Makita nabízí téměř 400 typů profesionálního elektrického, akumulátorového, benzínového a vzduchového nářadí.
Společnost PANAS je autorizovaným distributorem firmy MAKITA.
     
  Dalším spolehlivým partnerem a dodavatelem kvalitního a bezpečného nářadí je společnost Festool. Vyzkoušejte i Vy kvalitu a komfort německé značky Festool s tradicí trvající již více než 80 let.
     
  Profesionální ruční a pneumatické nářadí německého výrobce známého kvalitou provedení a spolehlivostí. Vybírejte z široké nabídky - sponkovačky, hřebíkovačky, vlnovcovačky, spojovací materiál, kompresory atd.
     
  ORLÍK-KOMPRESORY výrobní družstvo působí na českém trhu již od roku 1954. V roce 1956 se datuje počátek hlavního výrobního programu společnosti, což je výroba pístových kompresorů o výkonnosti od 4,3 m³/hod do 51 m³/hod. V devadesátých letech společnost rozšířila sortiment o šroubové kompresory o výkonnosti od 10,5 m³/hod. do 792 m³/hod. Pokud však potřebujete kompresor o ještě větší výkonnosti, pak společnost zajistí jeho výrobu na zakázku.
     
  Podavače vynikající kvality.
     
  Dřevoobráběcí strojky pro Vaše dílny a provozy.
   
  BSP = dřevoobráběcí nástroje známé svou kvalitou a spolehlivostí. Více než 30 let trvající tradice výroby dřevoobráběcích nástrojů, neustálý vývoj a investice do nejnovějších technologií a řízení kvality výroby je zárukou pro nás i konečné zákazníky. BSP jako vůbec první výrobce nástrojů v Itálii použil krystalické diamanty ve výrobě dřevoobráběcích nástrojů. Výrobce klade velký důraz na volbu surovin a sleduje výrobní proces od nákupu suroviny až po výdej hotového výrobku ze skladu. Podobný přístup zastává i společnost PANAS. Přebírá starost o Vaše nástroje i po jejich prodeji. Zajišťujeme, stejně jako náš dodavatel, plný servis nástrojů včetně čištění, seřízení a broušení.
PANAS, spol. s r.o. je výhradním dodavatelem značky BSP v České republice.
     
  GARNIGA = další synonymum pro kvalitní a spolehlivé nástroje. Italská rodinná firma je také specialistou na nástroje pro výrobu oken a dveří. V naší nabídce naleznete širokou škálu nástrojů tohoto výrobce.
PANAS, spol. s r.o. je výhradním dodavatelem značky BSP v České republice.
     
  IGM - další zavedený distributor nástrojů a nářadí se, stejně jako PANAS, zaměřuje na široký okruh zákazníků od řemeslníků, přes průmyslové podniky všech velikostí až po domácí hobby dílny. Dodává kvalitní stopkové nástroje, frézy, vrtáky, nástroje pro CNC či přípravky.
     
  Již od roku 1964 se v prostorách firmy KARNED TOOLS s.r.o. vyrábějí sériově nože a frézy pro vyměnitelné břitové destičky ze slinutých karbidů, přičemž se dále vyrábí široká paleta nástrojů pro obrábění dřeva, pro doly a stavebnictví.
     
  Dynamicky se rozvíjející firma PILANA patří k největším výrobcům nástrojů v Evropě. Nástroje jsou vyráběny z oceli nejlepší jakosti podle norem DIN a ISO. Kvalita je pečlivě sledována v každém kroku výroby. Pilové kotouče, pilové pásy a listy, hoblovací a frézovací nože či stopkové nástroje vynikající kvality naleznete i v našich prodejnách.
     
  Známý výrobce dřevoobráběcích nástrojů s více než 50-ti letou historií klade důraz na perfektní zpracování a kvalitní servis. Pilové kotouče, hoblovací a frézovací nože, frézy, diamantové nástroje vynikají kvalitou a technickým zpracováním.
     
  Výrobní firma LEUT založená v roce 1976 se orientuje na výrobu profesionálních dřevoobráběcích strojních nástrojů pro široké použití ve dřevozpracujícím a nábytkářském průmyslu.Společnost se zaměřuje na vysokovýkonné nástroje a nástrojové technologické celky pro konvenční obráběcí stroje, pro stroje CNC a novou generaci obráběcích strojů a linek s inteligentní automatickou výměnou nástrojů nebo celých palet nástrojů v systému WORKING PROCESS.
     
  Výrobce a dodavatel dlabacích řetězů a příslušenství s tradicí od roku 1945.
     
  Výrobce kvalitních diamantových nástrojů ze slunné Itálie. Přesvědčte se o kvalitě!
     
  Společnost  ACword založená v roce 1991 se zaměřuje od svého založení na výrobu průmyslových odsavačů prachu a pilin, a ventilátorů s důrazem na technologii a kvalitu.
     
  Výkonné a spolehlivé úhlové hlavy pro Vaše CNC obráběcí centra, to je výrobní sortiment německé společnosti ATEMAG.
   
  Společnost KLINGSPOR využívá již déle než 100 let standardy technologie broušení z celého světa. Ve výrobních závodech společnosti se vyrábí více než 50.000 druhů výrobků, mimo jiné sem patří skupiny produktů brusiva na podložkách, řezných kotoučů, hrubovacích brusných kotoučů, brusných lamelových talířů a brusných lamelových kotoučů pro nejrůznější postupy broušení.
     
  Truhlářské stoly a hoblice pro každou dílnu.
     
  Výrobce a dodavatel truhlářských ztužidel a dveřních utahováků.
     
  Společnost ELBEZ se zabývá vývojem a výrobou vlhkoměrů, měřících systémů v sušárnách řeziva a poloautomatických i automatických regulačních jednotek sušáren řeziva. Od roku 2007 se plně věnuje i návrhům a montážím automatizačních systémů.

 

kontakty