Homepage
PANAS, spol. s r.o.
Prodej a servis dřevoobráběcích strojů a nástrojů

Vážení přátelé, 

děkujeme za Vaši návštěvu na firemní výstavě Technologické dny PANAS, která se konala u příležitosti oslav 25. výročí založení. K vidění byla premiéra nového modelu obráběcího centra Author M100 a široký sortiment dřevoobráběcích strojů SCM. Celkově bylo vystaveno více než 20 strojů.

  

Termín: 7.6. - 9.6.2017

Místo konání:  Showroom PANAS Praha, Jordánská 978, 198 00 Praha - Kyje

Níže jsou uvedeny vybrané stroje, které byly k vidění:

Author M100 - NOVINKA

Nový model 5 osého CNC obráběcího centra s trámcovým stolem určený pro flexibilní obrábění plošného i masivního materiálu. Bohatá základní výbava a malé zástavbové rozměry díky provedení stroje bez obvodového hrazení, laserů nebo nášlapných koberců. Vhodné pro zakázkovou výrobu.

Cyflex S

Oblíbený model průchozího vrtacího, drážkovacího a frézovacího centra se šikmo uloženým pracovním stolem. Vrtací hlava (12 vertikálních a 6 horizontálních vřeten + drážkovací pilka) doplněná o frézovací elektrovřeteno. Vysoká flexibilita, minimální nároky na obsluhu a malé zástavbové rozměry.

Action P

Korpusový lis s lamelovým provedením lisovacích desek. Pohyb desek pomocí brushless motorů s max. silou 14 tun v každém směru. Ovládání přes barevnou dotykovou obrazovku s možností zadání tlaků, rozměrů a doby lisování.

Olimpic K560 HP

Olepovačka hran s automatickým přenastavením mezi 2 rádiusy ABS hrany, tenkých hran a masivních nákližků do max. tl. 8 mm. Kompletně vybavený stroj včetně předfrézovací jednotky a 2 motorového rožkovače. Ukázka flexibilního olepování různých tlouštěk hran včetně vysokého lesku.
“SGP” vaničkas hornímnatavováním!

(patent SCM)

Olimpic K360

Olepovačka hran s automatickým přenastavením mezi ABS hranou 2mm, tenkou hranou a nákližkem. Stroj vybavený předfrézovací jednotkou a funkcí zaoblování při kapování. Plné osazení dokončovacími agregáty: rádiusové cidliny, plošné cidliny a kartáče. Včetně vyměnitelné vaničky pro různé barvy lepidla.

SI 3 L´invincibile

Osvědčený model formátovací pily s patentovaným systémem pojezdu pilového vozíku. Elektronický programátor pro nastavení výšky a naklopení pilového kotouče, boční a výškové nastavení předřezu. NC řízené paralelní pravítko s pohybem po THK vodítku pomocí kuličkového šroubu.

cid:image012.gif@01D2CE8F.2D9F8580

TRADIČNÍ STROJE SCM a MINIMAX

Ucelená řada tradičních strojů SCM a MiniMax: formátovací pily, spodní frézky, srovnávačky, protahovačky, menší olepovací stroje, kolíkovačky a další.  

           

 

… a další

 

Pozvání na výstavu.

 

            
kontakty