Homepage
PANAS, spol. s r.o.
Prodej a servis dřevoobráběcích strojů a nástrojů

Základem naší vize lidských zdrojů je motivace a angažovanost zaměstnance společnosti PANAS.

Zaměstnanci jsou pravidelně proškolováni v návaznosti na své pracovní činnosti. Servisní technici získávají zkušenosti a praktické dovednosti přímo u výrobce, samozřejmostí jsou semináře a praktický výcvik v Itálii pod vedením odborníků SCM. Společnost disponuje moderně vybavenými učebnami.

Máte-li zájem o práci v naší společnosti, představte se nám vyplněním následujícího formuláře nebo nám napište.

Servisní technik (lokalita Středočeský kraj / Praha / Česká republika, max. do cca 40 km od Prahy)

Do našeho mladého kolektivu hledáme šikovného mechanika s chutí do práce a smyslem pro preciznost.

Požadujeme:

  • vyučení/vzdělání v technickém oboru (strojírenství nebo elektro),
  • vyhlášku č. 50 v elektrotechnice (výhodou, není podmínkou),
  • všeobecnou manuální zručnost,
  • řidičský průkaz sk. B,
  • časovou flexibilitu, spolehlivost a pečlivost

Náplň práce:

  • poskytování technických a servisních služeb
  • instalace standardních dřevoobráběcích strojů
  • mechanické a elektrické opravy dřevoobráběcích strojů v provozech (cestování v rámci ČR)
  • školení zákazníků

Nabízíme:

  • zajímavou a různorodou práci,
  • nadstandardní platové podmínky: 30 – 40tis měsíčně
  • kompletní zaškolení do problematiky dřevoobráběcích strojů
  • možnost kvalifikačního růstu

Benefity:

  • mobilní telefon, notebook, vzdělávací kurzy

Místo pracoviště: celá ČR

Strukturované životopisy zasílejte na e-mail: martincik@panas.cz

Svoz/rozvoz broušení - lokalita Praha + okruh do cca 100 km a okolí.

Popis pozice:
Zajištění svozu/rozvozu dřevoobráběcích nástrojů včetně prodeje nových nástrojů koncovým zákazníkům (nábytkářské firmy).
Péče o stávající zákazníky + vyhledávání nových.

Požadujeme:

  • středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
  • praxe v nábytkářském nebo dřevařském oboru výhodou
    (není podmínkou)
  • časová flexibilita a samostatnost
  • řidičský průkaz sk. B (roční nájezd cca 50tis km)
  • dobré komunikační dovednosti
  • příjemné vystupování
  • zodpovědnos

Nabízíme:

  • práci na HPP na dobu neurčitou
  • zázemí silné společnosti
  • veškeré prostředky potřebné k výkonu práce
  • motivační odměňování v závislosti na dosaženém výsledku
  • možnost profesního růstu
  • mzda 20.000-35.000,- Kč/měsíc dle dosažených výsledků

Strukturované životopisy posílejte na e-mail: sekretariat@panas.cz, do předmětu e-mailu uveďte: pozice Svoz/rozvoz broušení.

Obchodní zástupce – odborný prodejce dřevoobráběcích strojů

Náplň práce - kompletní péče o stávající zákazníky a získávání nových

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání technického zaměření
  • prozákaznický přístup
  • dobré komunikační schopnosti
  • znalost práce na PC
  • řidičský průkaz sk. B
  • vysoké pracovní nasazení a flexibilitu

Praxe v dřevozpracujícím oboru, obchodní zkušenosti a technologická znalost strojů výhodou.

Nabízíme:

  • zaškolení
  • široké produktové portfolio
  • vysoce motivační systém odměňování
  • profesní růst

Místo působení/bydliště: kdekoli v ČR. Strukturované životopisy zasílejte na sekretariat@panas.cz, do předmětu e-mailu uveďte: pozice Obchodní zástupce.

Obchodní zástupce – odborný prodejce CNC dřevoobráběcích strojů

Náplní práce - kompletní péče o stávající zákazníky a získávání nových

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání technického zaměření
  • min. 2 roky praxe v oboru
  • výborné komunikační, prezentační a vyjednávací dovednosti
  • pokročilou znalost práce na PC
  • dobrou znalost AJ
  • technologickou znalost CNC strojů

Praxe na pozici obchodního zástupce výhodou.

Nabízíme:

  • zaškolení přímo u výrobce

Místo působení/bydliště: kdekoli v ČR. Strukturované životopisy zasílejte na sekretariat@panas.cz, do do předmětu e-mailu uveďte: pozice Obchodní zástupce.

Veškeré Vámi zaslané osobní údaje budou považovány za zcela důvěrné.

Napište nám:

Jméno a příjmení:*
Telefon:*
Text:*

kontakty